Добро пожаловать на наш сайт !

p 2

Задача нашего детского сада-создание благоприятных условий для полноценной жизни ребенка в дошкольном детстве, формирование основ основной культуры личности, всестороннее развитие психических и физических качеств в соответствии с возрастными особенностями, подготовка ребенка к школе.
   На нашем сайте вы можете ознакомиться с историей создания детского сада и нашими сотрудниками, получить консультации специалистов, узнать последние новости о жизни детей в детском саду, найти информацию о программах воспитания и обучения дошкольников педагогического коллектива.

С уважением, директор Шаханов Оразалы Сапарович

1 қыркүйек - білім күні «Мектеп – мейірім мекені» атты салтанатты жиын және сынып сағаттары өтті. Сабақ сайыс түрінде жоспарланып әртүрлі әдіс - тәсілдер арқасында жүзеге асырылды. Балалар шеңберде дөңгелене тұрып бір - бірінін бет - жүздерін аңық көріп, жылы тілектерін айтты. Түрлі – түстер қағаздарға бейнеленген күннің көзін тандау арқылы оқушылар топқа бөлінді. Күндерде: жылы лебіз білдіру, сыйластық, кең пейілділік, жанашырлық сөздер жазылады. Осы сөздерді естігенде ойларыңа не келеді, бір сөзбен қалай алмастырып айтуға болады деген тапсырманы орындап сабақ тақырыбы анықталды. Мейірімділік сөзінің мағынасын постер, диаграмма, сурет салу арқылы әр топ өз жобаларын қорғады. Жұмысымыз мәтінді аяқтау, әнгіме тындап сұрактарға жауп беру сияқты түрлерімен жалғасты. Жүректің дөңгелек ортасы беріледі. Күннің шуағын өздері жапсырып, шуағына көршісіне арнап тілек жазумен тәрбие сағатымыз аяқталды.

Мақсаты: Баланың бойына рухани - адамгершілік қасиеттерді ұялату, жақсы - жаманды ажырата білуге, адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету. Бір - бірімен қарым - қатынастарын жақсарту, оларды адамгершілікке, имандылыққа. шыншылдыққа, мейірімділікке тәрбиелеу.

01 09 2024 2