Воспитательная работа

«25 – қазан Республика күнін» 1-4 сыныптар сынып сағаттарын өткізді. Оқушылар туған жерін, елін сүйетінін өлең шумақтарымен жеткізді. Сынып сағаты барысында түрлі ойындар ойнатылып, викториналық сұрақтар қойылды. Оқушылар белсене қатысты. Мақсаты:Оқушыларды туған жерін, туған елін, халқын ардақтап өтуге үйрету. Бақытқа жетер даңғыл жолдың бірі - туған Отанды сүюден басталатынын түсіндіру.
Отанға деген патриоттық сезімдерін ояту.

Егеменді еліміз жер бетіндегі басқа мемлекеттермен терезесі тең, өркениетті ел ретінде танылып өзінің Елтаңбасын, Туын, Әнұранын белгіледі.
Осы бір қасиетті белгілердің мәнін әрбір ұрпақ терең түсініп, оны қастерлей білу керек.
Мақтансаң мақтан елім деп,
Тани біл, елдік таңбаңды.
Елтаңба, Туың, Әнұран -
Шырқатты биік арманды.