Воспитательная работа

«Отбасы өмірдің мәні» атты 4 сыныптар арасында оқушыларға арналған баяндама өтті.

Мақсаты:Бала тәрбиесіндегі ата - ананың алатын орнының ерекше екендігін түсіндіру.Халқымыздың тәлім - тәрбиесі ананың ақ сүтімен, әже өнегесімен, ата ақылымен берілетіндігін, өзіндік ұлттық құндылықтарымызды балалардың бойына дарыту. Отбасы мүшелерінің арасындағы бауырмалдық, қайырымдылық қарым - қатынасты қалыптастыру.

Оқушылар «Отбасы өмірдің мәні» баяндамасын тыңдап,берілген сұрақтарға жауап беріп, өз ойларын ортаға салып, постер қорғады. Постер қорғау барысында оқушылар «Отбасы құндылықтарын» анықтап, нәтижесінде отбасы адам үшін ең маңызды екенін түсіндірді.