Воспитательная работа

«Отбасы және мектеп ынтымақтастығы» атты іс-шарада, ата-аналарға арналған ашық есік күні өтті. Соған орай мектебімізге сынып оқушыларының ата-аналары өз балаларының сабақтарына қатысып,белсенділік танытып, ұстаздарымызға алғыстарын, оқушыларға жылы лебіздерін білдірді. Мектеп — өскелең ұрпақты тәрбиелеу жүйесіндегі шешуші буын. Оның жас ұрпақты тәрбиелеудегі рөлі өте зор. Еліміздің бүкіл жастары мектеп арқылы өмірге жолдама алады. Мектеп ешуақытта отбасынан, қоғамнан бөлініп, өз бетінше жеке автономиялық мекеме болаған емес. Сондықтан оның іс — әрекеті отбасымен, жұртшылықпен, еңбек ұжымдарымен табиғи байланысты. Міне, мектептің үлкен тәрбиелік функциясы осында.

04 09 2024 2